Як відрізнити короновірус від застуди та грипу.

16.11.2020

В Україні в листопаді 2020 року, епідемія COVID-19 почала стрімко набирати обертів. Щодня з’являються нові пацієнти. В період осені зростає ризик захворіти на застуду або грип. Як же розібратися в цьому?

При СOVID-19, згідно дослідження ВООЗ, рейтинг симптомів виглядає наступним чином:

  1. Лихоманка – у 88% пацієнтів
  2. Сухий кашель- у 67%
  3. Слабкість – 38%
  4. Утруднене дихання – 18%
  5. Біль в горлі – 13%
  6. Головний біль – 13%
  7. Біль у м’язах, озноб -10%

Специфічним симптомом короновіруса є втрата відчуття запаху і смаку.

У СOVID-19 і грипу є багато схожих симптомів.

ВАЖЛИВО: точно встановити діагноз СOVID-19 можливо тільки на підставу спеціальних тестів.

Застуду можуть викликати сотні вірусів. Як правило, застуда переноситься легко і проходить протягом 1-2 тижнів. На відміну від грипу, симптоматика якого починається раптово з високої температури і болю в тілі, застуда проявляється поступово.

Основні прояви застуди:

закладений ніс, нежить, кашель і чхання, підвищення температура тіла при цьому незначне.

При нежиті можуть виникнути складності з диханням і знизитися нюх. Але при СOVID-19 ці симптоми не пов’язані з закладеним носом. Застуда не викликає задишки, ознобу і втрати апетиту.

Якщо ви точно впевнені, що у вас застуда і закладений ніс, на допомогу прийде німецький препарат Агропірон Глобулі Велаті, який сприяє м’якому лікуванню нежиті. Деведено ефективну дію при застудах, які протікають з сильною нежитю і набряком навколоносових пазух. Складові компоненти препарату перешкоджають утворенню надлишкового секрету при нежиті, знімають запалення і набряк слизових носа. Препарат Агропірон Глобулі Велаті містить тільки натуральні природні компоненти і застосовується у всіх вікових групах. Зручний в застосуванні вдома і на роботі.

Детально прочитати можна тут

Замовити