Натуральні препарати WALA для вашого здоров'я

Від проблем зі здоров’ям не застрахований ніхто, і всі хочуть лікуватися максимально натуральними і безпечними препаратами. Особливо важливий ретельний вибір лікарських засобів, коли йдеться про лікування вагітних, жінок, що годують груддю, а також малюків до року і дітей молодшого віку.

Широкі можливості ефективного іта безпечного лікування багатьох захворювань відкривають антропософські препарати WALA. Для виробництва цих засобів використовуються лікарські рослини й мінеральні речовини. Місце рослин та інших компонентів природного походження вже багато десятиліть визнано офіційною медициною. Розроблені на їхній основі препарати часто включають в схеми лікування різних захворювань, призначають пацієнтам будь-якого віку, використовують для монотерапії при різних патологіях: респіраторних вірусних інфекціях, бронхіті, алергіях, проблемах зі шлунком.

Німецький виробник антропософских препаратів WALA представляє у себе на батьківщині, в Німеччині, понад 900 найменувань продуктів для здоров’я. В Україні поки зареєстровані лише деякі з них. Завдяки представленим в українських аптеках лікарським засобам WALA можна успішно і без ризику побічних ефектів боротися з поширеними захворюваннями.

Як лікувати застуду з препаратами WALA

При ГРВІ можна скористатися кількома препаратами – залежно від того, які симптоми застуди виражені найбільше. Можна приймати одразу кілька гомеопатичних засобів WALA, а також комбінувати їх з іншими методами лікування та препаратами, які призначить лікар.

Від нежитю та при закладеності носа прийде на допомогу Агропірон Глобулі Велаті. Його застосовують при гострому застудному риніті, синуситі, він допомагає зменшити виділення з носа, полегшує носове дихання. Препарат можна застосовувати з перших годин захворювання – щойно з’являються симптоми застуди. Агропірон – ефективний і безпечний спосіб лікувати нежить у вагітних, він також забезпечує ефективне лікування нежитю у дитини.

Якщо застуду супроводжує сильний біль у горлі, запалення мигдаликів, гострий біль при ковтанні, скористайтеся препаратом Апіс/Беладонна Кум Меркурі. Цей препарат – відповідь на питання “чим лікувати хворе горло при вагітності”. Як і інші препарати WALA, ліки від болю в горлі Апіс/Беладонна Кум Меркурі можна приймати вагітним, жінкам, які годують, а також маленьким дітям з перших тижнів життя і літнім людям з будь-якими хронічними захворюваннями.

Протикашльові засоби від WALA в українських аптеках представлені препаратом Бронхо Плантаго Глобулі Велаті. Його рекомендують як препарат, яким лікують кашель у дитини, він забезпечує ефективне лікування гострого і хронічного кашлю. Як і інші лікарські засоби WALA, дозволений для прийому вагітним, жінкам, які годують, дітям з перших тижнів життя.

Лікування застуди будь-якими засобами буде більш ефективним, якщо в період захворювання підтримати організм за допомогою Метеорік Айрон Глобулі Велаті. Він має загальнозміцнюючу дію, допомагає скоротити тривалість захворювання, якщо почати прийом препарату з перших годин застуди, поліпшує загальний стан при ГРВІ, підвищує опірність організму інфекції.

Препарати WALA для поліпшення травлення

Розлади травлення можуть бути спричинені різними факторами й мати різні прояви. Для точної діагностики необхідно проконсультуватися з лікарем. У багатьох випадках проблеми з травленням допомагає вирішити препарат Джентіана Стомак Глобулі Велаті, який містить натуральні гіркі речовини і сприяє нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту. Препарат можна приймати в період вагітності та годування груддю, у Німеччині його рекомендують для зменшення кишкових кольок у новонароджених.

Препарати WALA при алергічних реакціях

При алергіях, шкірних запаленнях, алергічній екземі, алергії на сонячні промені прийде на допомогу Кальцій Кверкус Глобулі Велаті. Особливість цього препарату не тільки в тому, що він зменшує свербіж, силу алергічної реакції і може застосовуватися у вагітних, годуючих жінок і дітей. Кальцій Кверкус може зменшити схильність до алергічних реакцій в майбутньому або знизити інтенсивність алергії.

Високий ступінь безпеки, понад піввіковий досвід застосування в Німеччині, відсутність обмежень для прийому в період вагітності і годування груддю, можливість проводити лікування дітям з перших тижнів життя – усе це забезпечує особливе місце антропософских препаратів WALA в лікуванні поширених захворювань. Препарати WALA – це те, що вам допоможе!

Відкрийте для себе різноманітність ліків
WALA